Think Big

Achieve ambitious office ideas. For your people, with our people.

Constant changes of business environment require your firm to respond and evolve with them. Are you looking to optimize your office space and operating costs? Attract the best people to work for you? Engage your employees and boost their performance? Or maybe you are concerned about flexibility of your lease terms or business continuity?

At JLL we understand your ambitions and challenges. Whatever your real estate goals are, have the tools and people to help you along your quest for a perfect real estate strategy.

With a full range of services for office occupiers we can offer you a continous support from defining your objectives to implementation of the best solutions.

Office Search and Negotiations

Stworzenie wymarzonego biura zaczyna się od wyboru najlepszej nieruchomości. Towarzyszymy Ci w tym od samego początku – od pierwszych poszukiwań, aż do podpisania umowy najmu. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i sieci zaufanych kontaktów zrobimy to sprawnie, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

  • Profesjonalne doradztwo w renegocjacjach i zmianach biurach
  • Konsolidacje i optymalizacja przestrzeni
  • Kompleksowe wsparcie w pozyskiwaniu powierzchni biurowych dla nowych podmiotów
  • Znakomita znajomość rynku
  • Porównania warunków finansowych i pozafinansowych
  • Najlepsze możliwe warunki komercyjne
  • Wsparcie potransakcyjne

Skorzystaj z naszej pomocy i zajmij się tym, co jest dla ciebie najważniejsze tu i teraz – swoim biznesem.

Workplace Advisory

Biura projektowane na podstawie analiz i doświadczenia są gwarancją, że Twoi ludzie dadzą z siebie znacznie więcej. Strategia miejsca pracy, którą dla Ciebie stworzymy będzie uwzględniać style pracy różnych generacji – ich pasje, potrzeby i ambicje. Dostaniesz od nas przewodnik, czyli praktyczną mapę rozwiązań, która sprawnie poprowadzi Cię przez proces zmiany i zaszczepi nową jakość pracy w Twoim biurze.

Design and Build

Ludzie chcą być dumni z miejsca, w którym pracują. Potrzebują inspirującego i innowacyjnego biura. Od wstępnych ustaleń, przez etap projektu i budowy, będzie towarzyszył Ci manager projektu, który koordynuje pracę zespołu architektów, projektantów wnętrz, inżynierów i wykonawców. To on będzie Twoim partnerem w stworzeniu nowej, wymarzonej przestrzeni. Na czas i w budżecie. Razem zaprojektujemy i urządzimy biuro Twoich marzeń. Dla Ciebie, Twojego zespołu i całej Twojej organizacji.

Technical Advisory and Green Certificates

Inspirujesz nas do realizowania projektów, które mogą mieć pozytywny wpływ na ludzi i biznes. W pełni kontrolujemy cały proces i kosztorys tak, aby Twój projekt biurowy mógł przebiegać zgodnie z planem. Niezależnie od tego, czy masz jedną siedzibę czy kilka adresów, pomożemy Ci w przygotowaniu nowego biura od podstaw, rearanżacji przestrzeni, ekspansji czy przeprowadzce. Podzielimy się z Tobą sprawdzonymi rozwiązaniami i naszym doświadczeniem w branży nieruchomości. Nasza wiedza pomoże Ci w realizacji Twoich celów.

Kontakt

Jakub Sylwestrowicz

Head of Tenant Representation

Anna Młyniec

Head of Office Agency

Anna Bartoszewicz-Wnuk

ND-Head of Research and Consulting

Paweł Warda

ND-Head of P&DS, CEE&SEE

Contact JLL Experts

Contact form

Choose division

Fill the form

*
*
*
*